Strona główna Dodaj ogłoszenie | Darmowe poradniki | Kontakt | Cennik | Reklama | Edytuj/usuń ogłoszenie| Katalog firm (darmowy)
Kategorie
Polecamy
Mapa Gorzowa
Polecamy!

PROMOCJA!
Dodaj reklamę tekstową.
SMS za jedyne 3,69 zł brutto/14 dni
Promuj swoją www
Kliknij teraz!
Reklamowane

Praca / _Praca za granicą

Pracownik fizyczny – skręcanie palet

Cena: 0.00 PLN
Rodzaj ogłoszenia:Dam pracę
Lokalizacja: Lubuskie
Dodano:2018-05-15
Ogłoszenie ważne do:2018-05-29
Liczba wyświetleń strony:5 razy.

Opis:
Miejsce pracy Niemcy

Zakres obowiązków
skręcanie palet
składanie palet
prace ręczne przy produkcji palet

Czego oczekujemy
gotowości do regularnych wyjazdów do pracy na terenie Niemiec
znajomości języka angielskiego/niemieckiego w stopniu podstawowym
umiejętności pracy w zespole
uczciwości i chęci do pracy
uprawnień spawalniczych oraz doświadczenia

Co oferujemy
legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę tymczasową
atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€), wyższe przy tej samej stawce niż na umowie niemieckiej
wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy
wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy
możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie działającej firmie
zakwaterowanie w kraju wykonywania pracy

Prosimy pamiętać o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę Contrain Group Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Towarowa 35 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Kontakt

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV/zapytań na adres rekrutacja@contrain.pl

Osoby z woj. lubuskiego, jeśli jesteś zainteresowany to zadzwoń pod numer +48 61 853 83 72 , +48 503 193 249